Aktualności

FESTYN W WOJCIESZYNIE - 10 JUBILEUSZOWY, DNIA 29.06.2019 R.

Mieszkańcy Wojcieszyna zapraszają 29.06.2019 r. na 10 – ty, jubileuszowy Festyn na placu przy świetlicy. Mnóstwo atrakcji, pyszne jedzenie, dobra muzyka i zabawa. Gwiazdą wieczoru będzie zespół ludowy Fortissimo z Łukawicy k. Nowego Sącza pod opieką Ks. Dziekana Wiesława Mojca z Łącka. Całkowity dochód przeznaczony jest na pokrycie kosztów związanych z budową Kościoła pw. św. Jana Pawła II w Wojcieszynie.

  • MojaParafia.net
  • Kategoria: Aktualności
  • Odsłony: 12

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA ( BOŻE CIAŁO ) - WAŻNE INFORMACJE

Boże Ciało w czwartek- 20.06. Procesja pójdzie zwykłą trasą. Prosimy o przygotowanie ołtarzy: na ul. Wyszyńskiego ołtarz I przygotuje grupa kontemplacyjna i Zmartwychwstanki, ołtarz II na ul. Warszawskiej przygotuje młodzież, ołtarz III na ul. Kościelnej przygotują matki różańcowe, Krąg Biblijny i pozostałe grupy modlitewne, ołtarz IV na Placu Wolności przygotują pracownicy parafii i Rada Parafialna, tam nastąpi zakończenie procesji.
W Boże Ciało zapraszamy dzieci do czynnego udziału w procesji. Dziewczynki z kl. 2 i 1 oraz przedszkola do sypania kwiatów, a chłopców do niesienia poduszek i dzwonienia. Plan spotkań związanych z przygotowaniem do rocznicy I Komunii, która będzie w Boże Ciało jest wywieszony przy głównym wejściu do kościoła a także został podany na ogłoszeniach niedzielnych z dnia 16.06. 

Msze w parafii o godz. 7, 9.30, 11 – po której wyruszy procesja i 18. Msza o godz. 11 będzie odprawiona w kościele. Ministranci w tym dniu przychodzą do zakrystii na godz. 10.40.
Msza w Karsku i Wojcieszynie o godz. 9, w Dąbrowie o godz. 14, w Olchowie o godz. 15. 
Procesje wokół kościoła w Nowogardzie w oktawie Bożego Ciała po mszy wieczornej. 

  • MojaParafia.net
  • Kategoria: Aktualności
  • Odsłony: 15

IMIENINY KS. PROBOSZCZA GRZEGORZA LEGUTKI

Zapraszamy do wspólnej modlitwy z dostojnym Solenizantem w sobotę 25.05. na mszy św. o godz. 18.00. 
Będzie wspólna modlitwa i okazja do złożenia życzeń. 

  • MojaParafia.net
  • Kategoria: Aktualności
  • Odsłony: 47

Kontakt


PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA

pw. Wniebowzięcia NMP
ul. Kościelna 2a,
72-200 NOWOGARD

tel. 91 39 26 370
tel. 506 081 328
caritas.nowogard@gmail.com

Log in or create an account