Z życia naszej wspólnoty

Miesiąc wrzesień jest specyficznym czasem rozpoczynania wielu rzeczy i wydarzeń w naszym życiu. Ministranci naszej parafii oraz Schola dziecięca również taki czas otrzymała podczas rejonowego spotkania Służby Liturgicznej Ołtarza jakie odbyło się w Kamieniu Pomorskim. Zgromadził ich w tym mieście z historią patron młodzieży i dzieci Św. Stanisław Kostka.
W sobotni poranek 18 osób, z ks. Andrzejem Zaniewskim i siostrą Antonettą, wyruszyło na spotkanie braci i sióstr służby liturgicznej. Dzień wypełniły im: konferencja, Msza św., zwiedzanie Katedry św. Jana Chrzciciela, Muzeum Ziemi Kamieńskiej i Baszty Wolińskiej. Całe spotkanie zakończone zostało wspólny posiłkiem.

Wszyscy powrócili zadowoleni i uśmiechnięci z wielkimi siłami do posługi dla naszej wspólnoty.

Kontakt


PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA

pw. Wniebowzięcia NMP
ul. Kościelna 2a,
72-200 NOWOGARD

tel. 91 39 26 370
tel. 506 081 328
caritas.nowogard@gmail.com

Log in or create an account