OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XVI Niedziela zwykła – 21.07.2019 r.

 1. W poniedziałek święto św. Magdaleny, we wtorek św. Brygidy, w środę św. Kingi, w czwartek św. Jakuba Ap.i św. Krzysztofa, w piątek św. Joachima i Anny.
 2. Obowiązuje wakacyjny porządek odprawiania Mszy św.
 3. We wtorek po mszy wieczornej uszanujemy relikwie św. Ojca Pio.
 4. Z różnych powodów trzy osoby, które wpłaciły zaliczki na pielgrzymkę do Medjugorie nie mogą pojechać. Jeśli ktoś chciałby dołączyć do pielgrzymki prosimy o kontakt.
 5. XXXV piesza pielgrzymka na Jasną Górę wyrusza 25.07. ( w czwartek) z Pustkowa. Zapraszamy chociaż na jeden dzień pielgrzymki z Pustkowa do Kamienia Pomorskiego. Zapisać możemy się w zakrystii.
 6. W czwartek na mszę wieczorną zapraszamy kierowców. Pomodlimy się o szczęśliwe i bezpieczne podróże przez wstawiennictwo św. Krzysztofa – patrona kierowców.
 7. Kancelaria parafialna czynna - we wtorek i czwartek od godz. 19.30.
 8. Dziękujemy PUWIS – owi za uruchomienie źródła wody pitnej przy murze Kościoła. Zapraszamy do korzystania w upalne dni.
 9. Spotkanie przedstawicieli Kół Radia Maryja odbędzie się w Toruniu w dniach od 9 do 11 sierpnia, w Campusie Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej. Zgłoszenia pod numerem telefonu: 56 / 650 40 00.
 10. Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary na tacę i za wszelką życzliwość.
 11. Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia zapewniamy o modlitewnej pamięci.
 12. Witamy gości, którzy w pełni wakacyjnego sezonu przybywają do naszego miasta i zapraszamy każdego dnia do wspólnej modlitwy w naszym kościele.
 13. Pożegnaliśmy śp. Daniela Agacińskiego. Polecamy Waszym modlitwom śp. Daniela. 

Kontakt


PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA

pw. Wniebowzięcia NMP
ul. Kościelna 2a,
72-200 NOWOGARD

tel. 91 39 26 370
tel. 506 081 328
caritas.nowogard@gmail.com

Log in or create an account