Logo

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na XX NIEDZIELA ZWYKŁą (18.08.2019)

  1. W nachodzącym tygodniu będziemy obchodzić: we wtorek wspomnienie św. Bernarda, we środę wspomnienie św. Piusa X, we czwartek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej w sobotę święto świętego Bartłomieja Apostoła.
  2. Przypominamy, że do 31.08.2019 obowiązuje porządek wakacyjny odprawiania Mszy św. w naszej parafii. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna we wtorek i czwartek od godz. 19.30.
  3. Serdecznie chcemy podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w przeżywaniu Odpustu Parafialnego a szczególnie pragniemy podziękować wszystkim darczyńcą i wolontariuszom za okazaną pomoc.
  4. W nadchodzącym tygodniu, po Mszach św. o godz. 19.00, będziemy zanosić nasze modlitwy za wstawiennictwem: w poniedziałek 19 sierpnia Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki a w piątek 23 sierpnia Św. Ojca Pio.
  5. W dniach od 23 do 25 sierpnia br. odbędzie się XXVII Pieszej Pielgrzymce ze Szczecina do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu. Ze względu na małą ilość chętnych, nie będzie organizowanej grupy z naszej parafii. Zachęcamy do indywidualnego udziału w pielgrzymce.
  6. Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary na tacę i za wszelką życzliwość wobec naszej wspólnoty parafialnej.
  7. Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o modlitewnej pamięci. Witamy gości, którzy przybywają do naszego miasta i zapraszamy każdego dnia do wspólnej modlitwy w naszym kościele.
  8. Pragniemy poinformować, że w minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Edmund Flis i śp. Jerzy Wolski.

 

MojaParafia.net.