Logo

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na XXI NIEDZIELA ZWYKŁą (25.08.2019)

  1. W nachodzącym tygodniu będziemy obchodzić: w poniedziałek uroczystość NMP Częstochowskiej, we wtorek wspomnienie św. Moniki, we środę wspomnienie
    św. Augustyna, we czwartek wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  2. Przypominamy, że do niedzieli 01 września, powracamy do porządku śródrocznego odprawiania Mszy św. w naszej parafii. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna we wtorek i czwartek od godz. 19.30. 
  3. Pragniemy poinformować, że można już zamawiać intencje Mszy św. w nowej księdze intencji na 2020 rok. Zapraszamy do zamawiania i rezerwowania Mszy Św. oraz do modlitwy nie tylko za naszych zmarłych, ale również za osoby żyjące w różnych potrzebach oraz w intencjach różnych rocznicy.
  4. Pielgrzymów wyjeżdzających z księdzem proboszczem na wrześniową pielgrzymkę prosimy o dokonywanie ostatniej wpłaty.
  5. Serdecznie zapraszamy przedstawicieli naszych kościołów filialnych oraz wszystkich parafian na Dożynki Parafialne do Wojcieszyna w niedzielę 8 września 2019 na godz. 12.15.
  6. W terminie od 1.09. do 22.09. będzie można zgłosić młodzież z klas 7 szkół podstawowych na 2-letni okres przygotowania w naszej parafii do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Odpowiednie formularze zapisu prosimy pobrać z zakrystii.
  7. Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary na tacę i za wszelką życzliwość wobec naszej wspólnoty parafialnej. Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o modlitewnej pamięci.
  8. Pragniemy poinformować, że w minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Stanisław Kowalczyk, śp. Mieczysław Przywecki i śp. Jerzy Wyrębiakowski.
MojaParafia.net.