OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXXI Niedziela zwykła – 03.11.2019 r.

 1. W poniedziałek wspominamy św. Karola Boromeusza, w sobotę święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
 2. Dziś przypada niedziela adoracyjna. Po mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu.
 3. Dziś o godz. 9.00 WYPOMINKI SYBIRACKIE, o godz. 9.30 msza św. w int. zmarłych Sybiraków. Zapraszamy Sybiraków i członków rodzin. O godz. 11.00 msza św. za zmarłych nauczycieli Nowogardzkich Szkół i Przedszkoli. Po mszy św. o godz. 12.30 spotkanie wszystkich pielgrzymów, którzy byli w Medjugorie.
 4. Zachęcamy do wypełniania kart wypominkowych. Składajmy je w kopertach z dobrowolną ofiarą na tacę lub przynośmy do zakrystii. Pamiętajmy o samodzielnym wpisaniu daty modlitwy w górnej części kartki. Modlitwa wypominkowa w naszym kościele codziennie o godz. 17.30, a w soboty o godz. 8.30.
 5. Do 8 listopada możemy uzyskać Odpust Zupełny, który ofiarować możemy za zmarłego. Warunkiem jest: pobożne nawiedzenie cmentarza, stan łaski uświęcającej, przyjęcie Komunii Św., odmówienie modlitwy w wyznaczonej przez Ojca Świętego intencji.
 6. Duszpasterstwo młodzieży naszej parafii zaprasza młodzież od klas 7 Szkół Podstawowych do klas maturalnych Szkół Ponadpodstawowych na wspólną grę w cymbergaja w poniedziałek od godz. 18.40 do 20.00.
 7. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Msza św. o godz. 9.00 i 18.00. Pamiętajmy o modlitwie w intencji powołanych i o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
 8. Spotkanie scholii dziecięcej w piątek o godz. 16.00 na plebanii.
 9. W sobotę zbiórka dla ministrantów o godz. 10.00 w kościele. Ks. Waldemar zaprasza na zbiórkę chłopaków, którzy chcieliby zostać ministrantami.
 10. Dnia 11 listopada – Święto odzyskania Niepodległości. Uroczysta Msza św. o godz. 11.00. Po mszy wyruszy z naszego kościoła V Marsz Niepodległości z udziałem sprzętu bojowego Wojska Polskiego. Szczegóły w przyszłą niedzielę i na plakatach.
 11. Dziękujemy za złożone ofiary na tacę i z racji wypominek. Szczególnie dziękujemy za ofiary na nową instalację grzewczą do naszego kościoła. W ostatnią niedzielę zebraliśmy 1.540 zł od 15 rodzin.
 12. O Jubilatach i Solenizantach pamiętamy w modlitwie wypraszając obfitość Łask.
 13. Pożegnaliśmy: śp. Zofię Bucoń, Józefa Mikołajczyka. Natalię Szałaj. Polecamy zmarłych Bożemu Miłosierdziu.

Kontakt


PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA

pw. Wniebowzięcia NMP
ul. Kościelna 2a,
72-200 NOWOGARD

tel. 91 39 26 370
tel. 506 081 328
caritas.nowogard@gmail.com

Log in or create an account