OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XX Niedziela zwykła 19.08.2018r.

 1. W tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Bernarda, we wtorek św. Piusa X, w środę NMP Królową, w piątek św. Bartłomieja. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość NMP Częstochowskiej.
 2. W środę przed Mszą wieczorną nowenna do MB Nieust. Pomocy.
 3. W czwartek po Mszy Św. wieczornej będzie można uszanować relikwie św. Ojca Pio. W tym dniu także adoracja po Mszy wieczornej do godz. 21.00. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.
 4. W piątek przed Mszą wieczorną zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
 5. XXVI Myśliborska Piesza Pielgrzymka odbędzie się w dniach od 23 do 25 sierpnia. Pielgrzymka rozpocznie się Mszą Św. sprawowaną o godz. 7.00 w sanktuarium MB Fatimskiej na os. Słonecznym w Szczecinie, a zakończy w sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Myśliborzu. Zapisy internetowo do 22 sierpnia poprzez stronę www.mysliborska.pl , oraz w siedzibie Fundacji Małych Stópek przy ul. Św. Ducha 9 w Szczecinie w dniach 21 i 22 sierpnia w godz. od 10.00 do 18.00. Na pątniczy szlak zapraszamy naszych Parafian.
 6. Obowiązuje wakacyjny porządek odprawiania Mszy Św.
 7. Kancelaria parafialna będzie czynna we wtorek i czwartek od godz. 19.30.
 8. Dziękujemy za udział w odpuście parafialnym Parafialnemu Zespołowi Caritas, Grupie Kontemplacyjnej, i wszystkim zaangażowanym. Dziękujemy wszystkim sponsorom, oraz tym, którzy upiekli ciasto. Zebrane z festynu środki w kwocie 9 tys. zł są przeznaczone na pokrycie kosztów związanych z remontem ścian zewnętrznych prezbiterium.
 9. Wszystkich udających się na pielgrzymkę wrześniową prosimy o wpłacenie ostatniej raty do końca sierpnia do P. Grażyny – koordynatorki wyjazdu. Spotkanie z przedstawicielem biura podróży będzie w niedzielę 9 września po Mszy św. o godz. 12.30.
 10. Dziękujemy za złożone ofiary na tacę i za każdą okazaną życzliwość.
 11. Witamy wszystkich odpoczywających w Nowogardzie. Życzymy dobrego pobytu i zapraszamy do naszego kościoła na modlitwę.
 12. O Solenizantach i Jubilatach tego tygodnia pamiętamy w modlitwie.
 13. Na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy: Romana Michalskiego, Mirosława Laskowskiego, Antoniego Berezowskiego, Irenę Karwowską, Jana Głąbeckiego.

Kontakt


PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA

pw. Wniebowzięcia NMP
ul. Kościelna 2a,
72-200 NOWOGARD

tel. 91 39 26 370
tel. 506 081 328
caritas.nowogard@gmail.com

Log in or create an account