OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 4.04.2021R

  1. Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego wszystkim Gościom i Parafianom składamy serdeczne życzenia wypraszając przy pustym grobie obfitości Łask od Zmartwychwstałego. Szczęść Boże!
  2. Dziś rezurekcja o godz. 6.00, pozostałe msze według niedzielnego porządku.
  3. Jutro II dzień Świąt. Msze św. również według porządku niedzielnego. Ofiarami na tacę wesprzemy działalność Wydziału Teologicznego US, oraz KUL-u.
  4. Nowenna przed świętem Bożego Miłosierdzia codziennie o godz. 15.00.
  5. Przyszła niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. na mszy św. o godz. 12.30 odnowią swoje przyrzeczenia chrzcielne. Prosimy, aby przyszły w strojach apelowych i przyniosły świece. Lista osób dopuszczonych do I Komunii wywieszona jest w przedsionku Kościoła.
  6. Serdecznie dziękujemy za wszelką pomoc przy wykonaniu dekoracji świątecznych i prac na terenie kościelnym. Dziękujemy Siostrze Danieli i Panu Zenonowi za zaangażowanie i podjęty trud przygotowań naszego kościoła na święta.
  7. Kancelaria parafialna czynna według stałego porządku, we wtorek i czwartek od godz. 19.00.
  8. Jubilatom i Solenizantom składamy serdeczne życzenia. Wyrazy współczucia składamy wszystkim, których spotkały jakieś przykrości.
  9. Odeszli do Pana: śp. Stanisław Szałagan l. 72, śp. Grażyna Molenda l. 63, śp. Eugenia Starzyńska l. 85, śp. Andrzej Jeśko l. 61, śp. Łukasz Prask l. 30. Pożegnaliśmy również wieloletniego nauczyciela śp. Tadeusza Filipczaka, za którego zostanie odprawiona msza św. dziś o godz. 18.00. Polecajmy zmarłych modlitwie wiernych. Wieczny odpoczynek…

Kontakt


PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA

pw. Wniebowzięcia NMP
ul. Kościelna 2a,
72-200 NOWOGARD

tel. 91 39 26 370
tel. 506 081 328
caritas.nowogard@gmail.com

Log in or create an account