OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - DZIESIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU - 9 czerwca 2024

 1. Zbliża się połowa czerwca – miesiąca poświęconego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Zapytajmy się: na ilu nabożeństwach czerwcowych byłem (byłam), ile razy pobożnie odmówiłem Litanię do Serca Pana Jezusa czy Koronkę do Miłosierdzia Bożego albo Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego, może jakąś inną modlitwę wynagrodzenia i przebłagania, ile chwil poświęciłem na cichą adorację i rozmowę z Bogiem ukrytym w Najświętszym Sakramencie?
 2. W tym tygodniu patronują nam:
 • We wtorek, 11 czerwca – św. Barnaba, Apostoł,
 • W czwartek, 13 czerwca – św. Antoni z Padwy,
 • W piątek, 14 czerwca – bł. Michał Kozal, biskup i męczennik z Dachau,
 1. W środę kierujemy nasze serca ku Matce Bożej Nieustającej Pomocy podczas Nowenny o godz. 17.30. Zaraz po tym nabożeństwie sprawujemy Eucharystięw której powierzamy Bogu wszystkie intencje nowennowe.
 2. W czwartek 13 czerwca, po Mszy Świętej o godz. 18.00 nabożeństwo fatimskie połączone z procesją – serdecznie zapraszamy!
 3. Nabożeństwo czerwcowe z Litanią do Serca Pana Jezusa codziennie po Mszy Świętej o godz. 18.00; w sobotę po rannej Mszy Świętej o godz. 9.00. Serdecznie zapraszamy!
 4. Nasza parafia w ramach Archidiecezjalnej Pielgrzymki na Jasną Górę w dniach 27.09-04.10 organizuje wrześniowy wyjazd do Częstochowy, połączony z pielgrzymowaniem do Sanktuariów Kotliny Kłodzkiej oraz do Wrocławia. Szczegółowe informacje dostępne u Księdza proboszcza. Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Serdecznie zapraszamy!
 5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wzrastania w wierze, nadziei i miłości.
 6. Polećmy Bożemu Miłosierdziu zmarłych z naszych rodzin. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Kontakt


PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA

pw. Wniebowzięcia NMP
ul. Kościelna 2a,
72-200 NOWOGARD

tel. 91 39 26 370
tel. 506 081 328
caritas.nowogard@gmail.com

Log in or create an account